تبلیغات

آموزش تزریق فیلر

۰

زمان با ایجاد تغییرات سلولی و آناتومیکی و در نتیجه از بین رفتن حجم بافت نرم ، پیری صورت را تحت تأثیر قرار می دهد. با پیشرفت فن آوری های جدید ، پزشک این فرصت را دارد که با استفاده از پرکننده های پوستی ، این تغییرات را برطرف کند. پرکننده های پوستی اسید هیالورونیک (HA) محبوب ترین ، مواد غیر تزریقی غیر دائمی هستند که امروزه برای اصلاح نقص بافت نرم صورت در دسترس پزشکان هستند.

تزریق ژل فیلر

این ماده به دلیل توانایی عظیم آن در اتصال آب و سهولت در کاشت ، گزینه ای مؤثر ، غیر تهاجمی و غیر جراحی برای اصلاح نقایص کانتور صورت می باشد. پرکننده های پوستی HA بی خطر و موثر هستند. نسل بومر کودک و میل آنها به بازگشت ساعت به هنگام لذت بردن از یک سبک زندگی فعال ، باعث محبوبیت این پرکننده ها شده است. در ایالات متحده ، در حال حاضر هشت پرکننده پوستی HA که برای تجاری سازی توسط سازمان غذا و داروی (FDA) تأیید شده اند ، وجود دارد. این مقاله به بررسی خصوصیات ذاتی پرکننده های HA تأیید شده با FDA می پردازد و بینشی در مورد محصولات بعدی HA و استفاده از آنها برای مدیریت چهره پیری ارائه می دهد.

تزریق ژل خط اخم

 تقویت حجم صدا با استفاده از پرکننده پوستی گزینه ای عالی برای جایگزینی از دست دادن حجم و توخالی است که در صورت ایجاد می شود ، خصوصاً در ناحیه پلک میانی و پایین و و در امتداد فک. بهترین نامزدها بیمارانی هستند که سریعتر از هر روند پیری دیگر دچار افت افتادگی حجم صورت خود می شوند. در عرض چند دقیقه ، مناطق دفع شده به راحتی می توانند حجم آن را ترمیم کنند تا به چهره ای جوان تر برگردند. ناهنجاری از طریق پارگی ، توخالی یا جدا شدن محل اتصال پلک پایین / گونه به دلیل مهاجرت به سمت پایین بافت نرم میانی صورت است. و افزایش حجم نامحسوس در این منطقه ، نه تنها حجم از دست رفته را بازیابی می کند ، بلکه این توهم را نیز فراهم می کند که چهره میانی به سطح جوانی "رسیده" است. در زمان مشاوره ، دکتر کنگ صورت شما را با دقت مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و بهترین مکان ها را برای افزایش حجم توصیه می کند.

تزریق ژل زاویه فک

 تقویت چانه با استفاده از پرکننده پوستی ، در مدت زمان چند دقیقه می تواند باعث بهبود هماهنگی کلی صورت و نسبت ها شود. اغلب ، به دنبال تقویت چانه ، بینی کمی برجسته شما همیشه به اندازه کوچکتر ظاهر می شود ، و چانه ضعیف تر با سایر قسمت های صورت تعادل بیشتری نشان می دهد. تقریباً زمان کمبود وجود ندارد و تورم موقتی خفیف معمولاً بر تغییر چشمگیر اولیه می افزاید ، که می توان بطور دائم از طریق یک عمل جراحی تقویت چانه در زمان بعدی بدست آورد. در بعضی از بیماران با عدم تقارن قابل توجهی در استخوان های فک ، طرف کوچکتر می تواند حجم بیشتری را برای دستیابی به تقارن نزدیک تر تقویت کند.

در بعضی از بیماران با افزایش قابل توجهی فک ، دکتر کانگ بوتاکس را به عضله ضخیم جویدن توصیه می کند تا نمای گسترده تر زاویه فک را باریک کند. سرانجام در بیماران مبتلا به چانه "pointy" که دارای دندانپزشکی از هر دو طرف چانه هستند ، دکتر کانگ افزایش حجم ناحیه "مسطح شده" را توصیه می کند تا یک خمیدگی دلپذیر نرم تر را به جایی برساند که فک با چانه ملاقات کند. در زمان مشاوره ، دکتر کانگ به شما توصیه می کند که بهترین راه تقویت ناحیه چانه و فک را به طور طبیعی با استفاده از Juvederm ، Radiesse و Restlyane یا ترکیبی از پرکننده ها انجام دهید.

تزریق ژل گونه

 شکل و برجستگی گونه گونه می تواند بر اساس قومیت و ویژگی خانوادگی آنها از بیمار تا بیمار دیگر متفاوت باشد ، اما چهره ای بیضی شکل که در آن گونه کمی پهن تر از زاویه فک است ، نشانه جهانی زیبایی است. در بیمارانی که دارای گونه های مسطح "مسطح" هستند ، با افزودن تقویت کننده حجم با استفاده از پرکننده پوستی به ناحیه گونه گونه ، در عرض چند دقیقه چهره به چهره ای پر جنب و جوش و جوان تر به شکل بیضی شکل تبدیل می شود.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

+ نوشته شده توسط Aranima در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

آموزش لیفتینگ با نخ

۰

لیفت با نخ روشی است که برای مقابله با آویزها و چین خوردگیها کار می کند. با افزایش تقاضا برای مراقبت از پوست که در آن کمتر است ، این روش نسبت به گذشته محبوب تر می شود.

سلام و احوالپرسی به عنوان راه حلی برای هم زنان و هم مردان که در مرحله تعهد و زمان بهبودی لازم برای لیفت صورت گام برمی دارند ، نخهای ریز نامرئی که بر روی پوست قرار می گیرند می توانند به نقاطی از چهره برسند که روشهای دیگر نتواند به آن برسد.

لیفت با نخ

این روش شامل تزریق موضوعات زیر پوست در نقاط مختلف صورت و گردن و سپس کشیدن آنها به سبک ماریونت برای بلند کردن فک و گردن است. در طول درمان ، پلاسما از خون خود بیمار تزریق می شود تا مهاجرت سلول های پوست افزایش یابد.

به مراتب کمتر تهاجمی نسبت به بالابر صورت و فقط به بیهوشی موضعی احتیاج دارد ، اکنون به معنای واقعی کلمه می تواند در یک ناهار انجام شود. اگر خوب انجام شود ، می تواند تا دو سال دوام بیاورد (لیفت صورت جراحی سنتی ظاهراً حدوداً پنج سال طول می کشد و حداقل به مدت شش هفته زمان بهبودی نیاز دارد).

لیفت فک با نخ

 پیری صورت ناشی از ترکیبی از تغییرات اسکلتی و بافت نرم است که با الگوهای قابل تشخیص در سطح جهانی آشکار می شود. سستی و کاهش حجم پیش رونده بافت نرم ، پیر شدن صورت را به شکل پتوز ابرو ، برجستگی لبه مداری ، تعمیق چین های بینی و تشکیل جوز مشخص می کند. اثرات ترکیبی از آسیب های خورشیدی باعث افزایش سن صورت می شود و از طریق پراکندگی پوست و تأکید بر ریتید استفاده می شود. درک این فرایندها برای دستیابی به یک نتیجه طبیعی بسیار مهم است زیرا پرداختن به این نیروها می تواند به ترمیم چهره جوان کمک کند.

لیفت گونه با نخ

در پوسته های جوان تر این بدان معناست که درخشندگی جوانی آن را طولانی تر می کنند ، اما مهم نیست که سن آنها در چه سن و سالی باشد. اما از آنجا که نخ های زیبایی باعث ایجاد کلاژن می شوند ، پوست محکم تر و سفت تر به نظر می رسد. آنها همچنین باعث افزایش اثربخشی سایر روشها می شوند.

موضوعات زیبایی کوتاهتر است ، به طور معمول پنج سانتیمتر / دو اینچ ، و در چند برابر قرار می گیرند ، گاهی اوقات تا 100 در یک جلسه قرار می گیرند که شامل یک بی حسی موضعی است. حدود 10 تا 30 دقیقه در جایی که یک شبکه ساخته شده طول می کشد. کبودی و تورم بسته به تعداد نخ های مورد استفاده ایجاد می شود. مزایا می تواند تا سال یا 18 ماه به طول انجامد.

اما مراقب باشید: در جایی که از موضوعات مختلفی برای تحریک کلاژن استفاده می شود ، می توان به جایی رسید که هزینه از اثربخشی بالاتر است.

لیفت غبغب با نخ

 نخ ها اثر سفت کننده فوری را اضافه می کنند ، در حالی که حتی در هفته های بعدی نتایج بهتری حاصل می شوند زیرا باعث تحریک تولید کلاژن می شوند ، بنابراین حتی وقتی نخ حل شود ، اثر بلند کردن باقی می ماند. بهترین نتایج در حدود شش هفته پس از عمل مشاهده می شود.

شما به معنای واقعی کلمه می توانید لیفتینگ نخ را در هر نقطه انجام دهید ، و فکر می کنم راه من برای استفاده از آن محکم کردن پوست در فک است. اگر پوست در اینجا شروع به آفتاب زدن کند ، استفاده از نخ هایی در امتداد خط فک ایده آل است ، زیرا واقعاً پوست را بلند و سفت می کند. حتی روش جدیدی برای استفاده از نخ هایی وجود دارد که شامل قرار دادن آنها در لب ها برای اضافه کردن حجم و تعریف است ، آن را در اینجا بررسی کنید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

+ نوشته شده توسط Aranima در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

نحوه تزریق بوتاکس

۰

بوتاکس یک فرم خالص از سم بوتولینوم است که از باکتری ها به دست می آید. اگرچه در مقادیر بیشتر کشنده است ، مقدار کمی تنظیم شده بوتاکس که برای اصلاح چین و چروک ها داده شده است با خیال راحت برای ده ها سال استفاده شده است.

تزریق بوتاکس

بوتاکس با مسدود کردن سیگنال های عصبی در عضلات محل تزریق ، کار می کند. هنگامی که آن سیگنال های عصبی قطع شود ، عضله مبتلا به طور موقت فلج یا یخ زده می شود. بدون حرکت این عضلات منتخب در صورت ، ممکن است چین و چروک خاصی نرم شود ، کاهش یابد یا حتی برداشته شود.

قیمت بوتاکس

با قضاوت از پیشانی های مسطح اکثر افراد هالیوود ، بوتاکس در بین افراد مشهور قرار دارد. در حالی که تصمیم خودم را گرفتم که خودم آن را بگیرم ، سعی کردم به طور اتفاقی آنرا در مکالمه در حلقه اجتماعی خودم مطرح کنم.

با انجام این کار ، من از تعجب یاد گرفتم که بسیاری از دوستان و آشنایان من قبلاً آن را داشتند. ظاهرا (حداقل در سن من و براکت مالی) واقعاً آن چیزی غیر معمول نیست.

اگرچه تزریق بوتاکس مطمئناً پرهزینه است ، اما هیچ جا در قلمرو قیمت گذاری جراحی پلاستیک یا حتی پرکننده های تزریقی مانند ژوویدرم  یا ریسنال نیستند.

برای هر واحد حدود 10 تا 15 دلار ، انتظار دارید بین 8 تا 20 واحد یک درمان پیشانی بین 200 تا 300 دلار بپردازید. 260 دلار برای تزریق پیشانی و بین رگ هایم پرداخت کردم. گران ، بله ، اما اسکار-فرش قرمز گران نیست.

بوتاکس صورت

تزریق با بوتولینوم به بهترین وجه با چین و چروک یا چین و چروک پویا عمل می کند که پس از شکل گیری صورت های صورت مانند لبخند یا اخم ظاهر می شود. در مقابل ، چین و چروک استاتیک در حالی که صورت شما شل می شود باقی می ماند و با ترکیبی از سم بوتولینوم و پرکننده های پوستی بهتر درمان می شود. به عبارت دیگر ، ریتیدهای برگشت پذیر (ژارگون پزشکی برای ایجاد چین و چروک) به پرکننده نیز احتیاج دارند.

علاوه بر برخی از شیوه های زندگی خاص مانند جلوگیری از قرار گرفتن در معرض آفتاب و ترک سیگار ، بسیاری از روش های غیر تهاجمی برای چین و چروک ها از جمله لیزر ، لایه برداری شیمیایی و تزریق سم بوتولینوم وجود دارد (فکر کنید بوتاکس یا دیسپورت).

انواع بوتاکس

بوتاکس فقط روی چین و چروک هایی که ناشی از حرکت عضلات هستند کار می کند. اینها به عنوان چین و چروک پویا شناخته می شوند و اغلب "خطوط بیان" نامیده می شوند.

رایج ترین چین و چروک های پویا که بوتاکس می تواند درمان کند ، خطوط روی صورت فوقانی است ، مانند "11" بین مرور ، خطوط افقی روی پیشانی ، و پای کلاغ دور چشم. این خطوط در اثر لبخند زدن ، اخم کردن ، لوزه زدن و سایر حالت های صورت ایجاد می شوند.

بوتاکس روی خطوط و چین و چروکهای ظریف ناشی از ضربان یا از بین رفتن پلک زدن در صورت کار نخواهد کرد. اینها به عنوان چین و چروک استاتیک شناخته می شوند. چین و چروک های استاتیک شامل خطوطی در گونه ها ، گردن و نواحی جوز می باشد.

بوتاکس یک درمان دائمی نیست. برای ادامه اثرات کاهش دهنده چین و چروک درمان های مکرر ضروری است. بیشتر افراد دریافتند که اثر آرامش بخش ماهیچه ای بوتاکس 3 تا 4 ماه طول می کشد.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

+ نوشته شده توسط Aranima در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

نحوه مزوتراپی

۰

درم حاوی سلولهایی به نام فیبروبلاست است که وظیفه تولید پروتئین های ساختاری خاص پوست را بر عهده دارند: کلاژن ، الاستین و اسید هیالورونیک. این سه ماده ترکیبات مولکولی بالا هستند که به صورت زنجیره های پروتئینی در هم تنیده شده و شبکه ای ایجاد می کنند که ما آن را به عنوان درم (مزودرم) می شناسیم. با گذشت زمان ، این سلول ها تغییر می کنند و منجر به ضعف ، خشکی و چروک روی پوست می شوند.

مزوتراپی

در مزوتراپی تزریقی از موادی مانند اسید هیالورونیک ، ویتامین ها ، پپتیدها و فاکتورهای رشد استفاده می کنم که باعث آبرسانی ، سفت شدن و بهبود پوست می شوند. اسید هیالورونیک ، که وظیفه هیدراتاسیون را بر عهده دارد ، توانایی جذب هزار برابر وزن خود در آب را دارد. این اثر به دلیل عملکرد عمیق اسید هیالورونیک ، پوست محکم تری دارد. ویتامین ها به واسطه خاصیت آنتی اکسیدانی آنها باعث تخریب بیشتر فیبرهای کلاژن و الاستین شده و در تشکیل کلاژن شرکت می کنند. فاکتورهای رشد باعث ترمیم سلولهای پوستی می شوند. بنابراین ، درمان نیز به ویژه در برابر زخم ها مناسب است. نتیجه این است که شما با نشانه های کمتری از چین و چروک و یا آکنه ، ظاهراً شاداب تر ، روشن تر ، سالم تر و شاداب تر به نظر می رسید.

مزوتراپی بینی

به سختی کسی از ما یک بینی دار دارد که از آن رضایت کامل می یابد. بیشتر اوقات ، ما از عدم تقارن و تناسب در ساخت آن ، نوک بیش از حد بیرون زده شکایت می کنیم. ما انعکاس خود را در آینه دوست نداریم ، با تماشای عکس ها یا فیلم های خود اغلب به شکل بینی توجه می کنیم. روند پیری همچنین بینی ما را خسته نمی کند ، که نوک آن غالباً به مرور زمان به سمت پایین می افتد. تحقیقات نشان می دهد که شکل بینی یکی از متداول ترین منابع مجتمع ها در زمینه ظاهری زنان و مردان است. در عین حال ، ما از اصلاح جراحی شکل بینی ، تهاجم زیاد و درد ناشی از جراحی می ترسیم. ما همچنین نگران عدم پیش بینی اثر نهایی و برگشت ناپذیری آن هستیم.

مراقبت های بعد از مزوتراپی چشم

کیسه های چشمی یا دایره های تیره زیر چشم یک اتفاق شایع است و بیشتر افراد در بعضی مواقع این موارد را تجربه می کنند. خوردن ناسالم ، عدم ورزش ، پیری و کمبود خواب می تواند در این محافل تاریک نقش داشته باشد. در نتیجه ، درمان کیسه های چشم ممکن است ضروری باشد.

با افزایش سن ، رباط ها و ماهیچه هایی که چربی صورت را محکم نگه می دارند ، تضعیف می شوند و شروع به لک شدن می کنند. این باعث می شود که چربی زیر چشم تیره تر و مشخص تر شود. درمان دایره تاریک PRP ، به ویژه ماتریس سلولی با نوع اسید هیالورونیک ، به ایجاد چشمان کوچک در گذشته کمک می کند.

پلاکت های خون و پلاسما از بدن خود به نواحی زیر چشم تزریق می شوند و این فاکتورهای رشد را آزاد می کند که به تحریک و جوانسازی سلول های پوستی ، ایجاد بافت جدید و بهبود تن پوست کمک می کند.

پس از دایره های تاریک تحت درمان چشم ، بهبودها تنها پس از سه هفته مشهود خواهند بود و نتایج می توانند تا 18 ماه دوام بیاورند. ممکن است در ابتدا به 2 یا 3 درمان نیاز داشته باشید که فاصله آنها یک ماه فاصله دارد و ممکن است کمی کبودی و تورم ایجاد شود.

ماندگاری مزوتراپی

 مزوتراپی درمانی است که باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین می شود که پوست را ضخیم می کند و باعث بهبود بافت و رنگ می شود. کلاژن و الاستین همچنین باعث صاف شدن پوست می شوند ، در حالی که چین و چروک ها و خطوط را هموار می کنند.

این عمل عملاً بدون درد است و به تولید کلاژن و الاستین برای سلامت پوست و جوان سازی کمک می کند. این درمان به صورت تزریق اسید هیالورونیک مستقیماً در مزودرم یا همان لایه میانی پوست صورت می گیرد. جدا از مزایای تغذیه ای ، این روش همچنین باعث تولید کلاژن و الاستین می شود که پوست را جوان می کند و متابولیسم آن را تحریک می کند. پس از 3 یا 4 درمان ، پوست لومنسانس فوق العاده ای به خود می گیرد و لک و لک تر می شود.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

+ نوشته شده توسط Aranima در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

آموزش لیزر مو

۰

تصور کنید هرگز نگران سستی و سستی دست و پا نباشید. شما هرگز نیازی به نگرانی در مورد موهای زائد و براق نخورده در مورد تجربه اپیلاسیون دردناک روز دیگر ندارید. همچنین شما هرگز مجبور نخواهید شد که مجدداً بخواهید ریش تراش های انبوه را از سوپر مارکت بخرید!

به نظر می رسد مانند یک رویا؟ خوب ، لیزر موهای زائد می توانند این رویا را به واقعیت تبدیل کنند.

اما ، صبر کنید! قبل از اینکه بخواهید خود را به تیغ و کیت اپیلاسیون خود رعایت کنید ، باید از خطرات احتمالی و عوارض جانبی لیزر موهای زائد آگاه باشید. برای پیدا کردن همه چیزهایی که باید در مورد این روش بدانید به پایین بروید.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد روشی غیر تهاجمی است که در آن از لیزر برای کاهش رشد موهای بدن استفاده می شود. این یکی از محبوب ترین روشهای آرایشی است که افراد برای رهایی از موهای ناخواسته تحت آن قرار می گیرند. در این روش ، یک پرتوی متمرکز از نور به سمت ملانین (نوعی رنگدانه) در موهای شما هدف قرار می گیرد. نور به گرما تبدیل شده و به فولیکول مو آسیب می رساند ، بنابراین رشد مو را مهار یا به تأخیر می اندازد.

لیزر موهای صورت

زیبایی درد است و متأسفانه هر دو گزینه نوعی دردناک است. برداشتن لیزر مانند باند لاستیکی سوزاننده ای است که بر روی پوست شما می چسبد. هر کس تحمل درد و ناراحتی خود را دارد ، اما افرادی که موهای درشت و تیره دارند احساس سوزش بیشتری می کنند. به طور کلی ، هرچه تستوسترون بیشتری داشته باشید ، بیشتر صدمه دیده است. لیزر موهای زائد بر روی ابرو نیز در صورت تماس نور لیزر با چشم ها می تواند خطرناک باشد. بنابراین ، برای جلوگیری از هرگونه تماس ، باید از کلاه محافظ چشم استفاده کرده و چشمان خود را برای کل درمان بسته نگه دارید.

زخم و تحریک رشد موهای صورت ، هرچند نادر است ، اما هر دو احتمال دارد. برداشتن لیزر توسط FDA برای کاهش دائمی مو تأیید می شود ، اما از آنجا که موهای صورت روی خانم ها معمولاً سبک تر و نرم تر از بدن است ، ممکن است برای موهای بدن نیز جواب ندهد.

لیزر موهای شکم

 لیزر موهای زائد از ناحیه شکم روشی است که به خصوص برای آقایانی طراحی شده است که می خواهند با موفقیت از شر موهای ضخیم و تیره از این ناحیه خلاص شوند. بیشتر و بیشتر اوقات زنان شروع به استفاده از این روش درمانی می کنند - به ویژه زنانی که با اختلالات هورمونی دست و پنجه نرم می کنند ، به عنوان مثال. بعد از بارداری در سالن زیبایی ما ، این سرویس از بین بردن موها از ناحیه بین ناحیه سینه و بیکینی ، به همراه خط سفید را پوشش می دهد. اگر می خواهید از قسمت های دیگر بدن خلاص شوید ، می توانید از سایر درمان های موجود در پیشنهاد ما - مثلاً - استفاده کنید. برداشتن مو از ناحیه سینه ، گردن ، شانه و بیکینی.

مراقبت های بعد از لیزر صورت

اگر فکر کرده اید که تحت لیزر موهای زائد قرار بگیرید ، قبل از تعیین وقت ملاقات خود را آماده کنید. در اینجا یک لیست چک که باید دنبال کنید:

  • از واکس زدن و / یا چیدن موهای زائد از محلی که این روش انجام خواهد شد ، خودداری کنید.
  • حداقل شش هفته قبل از عمل از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید. همچنین باید شش هفته پس از انجام عمل از آن جلوگیری کنید.
  • از استفاده از محصولاتی که باعث تحریک پوست شما می شود خودداری کنید.
  • از مصرف داروهای ضد التهابی که ممکن است خطر خونریزی را افزایش دهد ، خودداری کنید.
  • اگر به عفونت پوستی ، بثورات یا سرماخوردگی مبتلا هستید ، از انجام این عمل خودداری کنید.
  • اگر باردار هستید از انجام لیزر موهای زائد خودداری کنید.

لیزر موهای زائد توسط متخصص زیبایی متخصص انجام می شود. در اینجا آنچه می توانید انتظار داشته باشید در اینجا وجود دارد.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

+ نوشته شده توسط Aranima در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

لیزر موی زائد آقایان

۰

با کمال تعجب ، برخی از حداقل مناطق ناراحت کننده برای لیزر موهای زائد برای خانم ها ، سینه ها هستند. علاوه بر این ، لیزر موهای زائد در مناطق پستان می تواند به سرعت انجام شود ، در بیشتر موارد فقط چند دقیقه طول می کشد. مشتری از پوستی صاف و شفاف باقیمانده است ، و با افتخار می تواند هرگونه لباس کم و لباس شنا را با اطمینان کامل بپوشد.

لیزر موهای زائد

از بین بردن موها در این نواحی اغلب به صورت دائمی انجام می شود ، در صورت عدم رشد مجدد پس از درمان. اگر رشد مجدد وجود داشته باشد ، آنقدر سبک است که به سختی قابل درک است. با پیشرفت فناوری لیزر ، سطح راحتی برای مشتری بهبود یافته و درمان نتایج به دست آمده بیشتر و دائمی می شود. در نتیجه ، از بین بردن موهای زائد لیزر برای خلاص شدن از شر موهای ناخواسته برای زنان و مردان به طور فزاینده ای رواج پیدا می کند.

لیزر موهای سینه

 راه حلهای مختلفی برای موهای زائد مانند اصلاح ، اپیلاسیون ، لک زدن ، دفع و لیزر وجود دارد. از بین بردن موهای دائمی پزشکی با هیچ یک از این روش ها امکان پذیر نیست. اگرچه ، لیزر موهای زائد می تواند رشد مو را به میزان چشمگیری کاهش دهد تا جایی که فرد می تواند از نگرانی متوقف شود. بنابراین ، متخصصین پوست ، آن را راه حل طولانی مدت برای رشد بیش از حد مو روی سینه ها می دانند.

لیزر با تمرکز سلول های رنگی موجود در فولیکول مو و از بین بردن آن از ریشه ، موها را منحصراً تشخیص می دهد. تنها در چند جلسه لیزر موهای زائد ، می توان کاهش چشمگیر رشد مو را تجربه کرد. به همان اندازه که در هر قسمت دیگر بدن موثر است عمل می کند و حتی می تواند کوچکترین رشد مو را از بین ببرد.

لیزر موهای گوش

 ایده آل ترین گزینه برای شما برای از بین بردن موهای پستان ، تحت درمان با لیزر موهای زائد است. درمان با لیزر برای رفع موهای زائد راهی مطمئن و مطمئن برای از بین بردن کلیه موهای سینه بدون ایجاد عوارض جانبی و آسیب دیدگی است. لیزر به پوست ظریف شما آسیب نمی رساند یا به آن آسیب نمی رساند و هیچ علامتی باقی نمی گذارد. اگر به طور مکرر انجام شود ، درمان با لیزر موهای زائد یک راه حل دائمی ارائه می دهد و تمام موهای سینه شما را به خوبی از بین می برد.

اگر سینه های موی سر دارید از آن ناامید نشوید زیرا این یک ویژگی مشترک در بسیاری از خانم ها است. اما این بدان معنی نیست که شما باید با آن زندگی کنید. روش درمانی موهای زائد لیزر خود را امروز شروع کنید و با پوست صاف بدون مو و ابریشمی زندگی کنید ، که همیشه می خواهید

لیزر موهای واژن

 لیزر موهای زائد از نور پالس برای جستجوی رنگدانه مو و غیرفعال کردن فولیکول های مو استفاده می کند. درمان های متعدد مورد نیاز است زیرا موها هنگام مرحله رشد باید "از بین بروند". به طور کلی ، لیزر موهای زائد بر روی موهای تیره و رنگ های روشن تر پوست بهتر عمل می کند زیرا نور پیگمان های تیره تری به دنبال دارد ، به این معنی که می تواند به رنگدانه های پوستی تیره نیز آسیب برساند. با این وجود پیشرفت هایی در فناوری لیزر انجام می شود و بیشتر افرادی که موهای روشن تری دارند یا پوست های تیره تری دارند ، با پیشرفت فن آوری می توانند با خیال راحت و به طور مؤثر درمان را دریافت کنند.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

+ نوشته شده توسط Aranima در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

روش لیفت برای پوست صورت

۰

لیفت نخ یک روش اداری با حداقل تهاجمی است که در آن نخهای بخیه مانند آنچه در جراحی استفاده می شود به منظور جوانسازی بافت های صورت ، از بین بردن افتادگی و به طور کلی رسیدن به ظاهری "جوان تر" در زیر پوست صورت قرار دارند.

لیفت با نخ

این تصور به عنوان یک روش کم تهاجمی تر از عمل جراحی ، اما تهاجمی تر از پرکننده های تزریقی است. از آنجایی که می توان آن را در مدت زمان 30 دقیقه انجام داد ، از آن به عنوان "آسانسور ناهار" یاد شده است. قرار است که برش صورت در کمک به افتادن در ناحیه ابرو ، زیر چشم ، میانی ، جوز ، چین و چروک بینی (بین بینی و لب) و حتی گردن و دفع گردن کمک کند.

لیفتینگ خط اخم با نخ

 بالابر نخ یک روش کم خطر برای گردن ، صورت و سوزن است. ما یک بخیه PDO قابل حل (شبیه به یک بخیه معمولی) را در زیر پوست قرار می دهیم ، نخ بافت و ماهیچه های ضخیم را بلند می کند. این بخیه ها دارای نوارهای کوچک و بافت دار هستند که به ما امکان می دهد پوست را بکشیم و آن را به عقب بکشیم. سپس پوست توسط آن دسته از بوته ها نگه داشته می شود ، که به صورت طبیعی سریع تر و شاداب تر و بدون هیچ گونه برش ، خرابی و یا هزینه های گزاف صورت جراحی ، به آن لیفت می دهد.

لیفتینگ خط خنده با نخ

 جراحی زیبایی صورت جایگزین مناسب و کم تهاجمی برای آسانسورهای سنتی است که برای افرادی که علائم زودرس پیری را تجربه می کنند ، مانند افتادگی جزئی صورت طراحی شده است. این روش نوآوری آسانسور فقط در یک یا دو ساعت و اغلب بدون بیهوشی قابل انجام است. در طی جراحی زیبایی صورت ، جراح زیبایی از طریق برش های ریز ساخته شده در ناحیه مورد نظر ، موضوعات نازک را به صورت وارد می کند. این نخ ها به بافت پوست متصل شده و سپس به منظور بلند و صاف کردن صورت به عقب کشیده می شوند.

تقریباً بلافاصله ، مناطق تحت درمان با اندکی افزایش می یابند که باعث رفع خستگی و ظاهر جوانی به بیماران می شود. از آنجا که معمولاً بیماران در طول عمل کاملاً هوشیار هستند ، می توانند در حالی که جراح عمل می کند ، ظاهر بالابر نخ خود را تأیید کنند. هنگامی که نخ ها گره زده می شوند ، درون پوست خود پنهان می شوند و هر زخمی که منجر به نتیجه شود ، تقریباً نامرئی خواهد بود.

مراقبت بعد از لیفت با نخ

 این عمل جراحی اصلی نیست - معمولاً در مطب پزشک تحت بیهوشی موضعی انجام می شود. بسته به نوع نخ مورد استفاده و آنچه را که می خواهید به دست آورید ، جزئیات رویه ممکن است کمی متفاوت باشد ، اما آنها به طور کلی در این خطوط دنبال می شوند:

براساس آنچه که می خواهید با روش انجام شود ، پزشک از یک مداد یا نشانگر برای ترسیم محل پیش بینی شده رشته ها روی صورت استفاده می کند.

پوست ضد عفونی شده و سپس بی حسی موضعی تزریق شده برای بی حس کردن ناحیه اعمال می شود. ممکن است به تزریق های متعدد احتیاج داشته باشید.

یک سرنگ یا کانول سوزن بلند که در محل نگه داشته شده است ، در قسمت ورودی به پوست وارد می شود.

نخ به زیر خطوط از پیش تعیین شده زیر پوست هدایت می شود تا به نقطه انتهایی برسیم ، سپس سرنگ یا کانول جدا می شود.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

+ نوشته شده توسط Aranima در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

بهترین روش لیفتینگ پوست بدن

۰

پیر را با کمال میل فراموش کنید - با استفاده از این عادت های روزمره می توانید جوان تر به نظر برسید. اما اگر به دنبال کمک در آن بخش هستید ، ممکن است در مورد بالابرهای جدید کنجکاو شوید. در سال 2015 توسط FDA پاکسازی شد ، Silhouette InstaLift به عنوان یک جایگزین غیر جراحی برای جراحی سنتی عمل لیفت صورت مورد توجه قرار می گیرد. مارینا پیدرو ، دکتر MD ، FAAD ، متخصص پوست و متخصص پوست و مو و متخصص کلینیک پوست در بیمارستان کوه سینا می گوید: "این راه حل ایده آل با حداقل تهاجمی برای افرادی است که می خواهند ظاهر خود را بدون جراحی های بزرگ ، تزریقات یا معالجات لیزر تجدید کنند."

لیفت با نخ

در طی این روش ، یک جراح آرایشگر یا متخصص پوست ، بخیه های قابل تعلیق قابل جذب - ساخته شده از پلیمرهای تخریب پذیر را که اغلب در دستگاه های پزشکی استفاده می شود - در زیر پوست ، از طریق برشهای ریز در ناحیه مورد نظر وارد می کند. دکتر پرودو توضیح می دهد: "این بخیه ها از طریق مخروطهای دو جهته به پوست متصل می شوند و سپس به منظور بلند کردن ، صاف کردن و بازگرداندن صورت به پوست باز می گردند." با گذشت زمان ، بخیه ها توسط بدن جذب می شوند و فیبروبلاست ها (سلول های موجود در بافت همبند که باعث تولید کلاژن در بین سایر الیاف) می شوند ، برای تدریج کلاژن ساخته می شوند ، که به دستیابی به یک ظاهر طبیعی و ماندگار کمک می کند.

نخ لیفت چیست

"در یک نقطه خاص ، شما نمی توانید ادامه دهید. اگر شما با قرار دادن پرکننده در ناحیه zygomatic ، بلند شوید ، شروع به نگاه مسخره می کنند. قبل از انجام ، گونه هایشان وارد اتاق می شوند. "

دکتر پیرون با تشکر از پیشرفت های فناوری نخ ، می گوید: لیفتینگ نخ به گزینه ای موثر و ایمن با حداقل تهاجمی برای بلند کردن پوست تبدیل شده است.

او می گوید: "بلند کردن موضوع کاری است که شما هم برای افرادی که نیاز به پرکننده دارند و هم برای افرادی که به پرکننده ندارند و نیازی به جراحی ندارند ، می توانید انجام دهید ، بلکه فقط به لاغری ، همراه با کشش به سمت بالا و عقب نیاز دارید." "این یک میانه بین پرکننده ها و جراحی است و نشان دهنده پیشرفت چشمگیر در جوان سازی صورت غیر جراحی است."

لیفتینگ لب با نخ

 اگر پرکننده ها چیز شما نیستند ، اما همیشه تعجب کرده اید که چه چیزی ممکن است یک لک لکه دار به نظر برسد ، بنابراین شما را مأیوس می کنید که بدانید دنیای آرایشی با یک روش جدید برای شما روبرو می شود: نخ دندان. نه ، ما در مورد استفاده از نخ های نخی برای از بین بردن سبیل شما صحبت نمی کنیم ، ما در مورد تزریق موضوعات کوچک به لب های شما صحبت می کنیم تا یک اثر لوله کشی و کانتورینگ اضافه کنیم. خیلی باحال است ، درست است؟

منبع : کلینیک زیبایی روژا

+ نوشته شده توسط Aranima در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

ژل فیلر صورت

۰

پرکننده های صورت محصولاتی از قبیل کلاژن ، اسید هیالورونیک و کلسیم هیدروکسیل آپاتیت هستند که با کاهش یا از بین بردن چین و چروک ، افزایش افسردگی های زخم ، تقویت لب ها و جایگزینی کاهش حجم بافت نرم از طریق تزریق صورت ، جوانسازی پوست صورت را انجام می دهند. با افزایش سن ، پوست ما در برابر چین و چروک و گزیدگی حساس تر می شود. قرار گرفتن در معرض آفتاب و سالها حرکت ماهیچه ها (لوزه زدن ، جویدن ، لبخند زدن) در تجزیه بافت پوست نقش دارد.

تزریق ژل فیلر

پرکننده های صورت ماده ای مصنوعی یا طبیعی هستند که به داخل خطوط ، چین خوردگی ها و بافت های صورت تزریق می شوند تا ظاهر چین و چروک ها را کاهش داده و پرکاری صورت را که با افزایش سن کاهش می یابد ، بازگرداند. به این تزریق ها پرکننده های پوستی ، ایمپلنت های تزریقی ، پرکننده های چین و چروک و پرکننده های بافت نرم نیز گفته می شود. آنها برای پاک کردن خطوط لبخند ، ریزش گونه ها و لب ها و اصلاح جای زخم های آکنه استفاده می شوند.

اکثریت قریب به اتفاق پرکننده ها قابل جذب هستند. بنابراین ، آنها بسته به محصول و شخص ، نتایج موقت ارائه می دهند که از ماه ها تا چند سال طول می کشد. بعضی از پرکننده ها به صورت دائمی در بازار عرضه می شوند و می توانند تا چندین سال ادامه داشته باشند.

عوارض تزریق ژل لب

 از ژل تزریقی پوست (اسید هیالورونیک) برای اصلاح لایه های پوستی متوسط تا شدید صورت ، مانند چین های بینی (لبخند) برای لانه گزینی پوستی در اواسط تا عمق استفاده می شود. از برای تقویت لب در بیماران بالای 21 سال نیز استفاده می شود. عوارض جانبی رایج شامل تورم ، قرمزی ، کبودی ، حساسیت ، خارش و درد در محل تزریق است.

دوز بستگی به منطقه تحت درمان و شدت چین و چروک یا چین بستگی دارد. ممکن است با سایر داروها در تعامل باشد. تمام داروها و مکمل های مورد استفاده را به پزشک خود بگویید. اگر باردار هستید ، مشورت کنید ، تصمیم بگیرید که باردار شوید یا قبل از استفاده از از شیر مادر تغذیه می کنید.

مراقبت بعد از تزریق ژل خط خنده

 ممکن است در حین و بعد از تزریق ناراحتی ایجاد شود. با سوزن ریز مستقیماً به پوست تزریق می شود. محصولات حاوی لیدوکائین بی حس کننده موضعی برای کاهش احساس ناراحتی در هنگام تزریق هستند ، یا پزشک ممکن است قبل از تزریق اقدام به بی حس کردن محل کند. قبل از عمل باید در مورد این گزینه ها با پزشک خود صحبت کنید.

مراقبت بعد از تزریق ژل لب

 در 24 ساعت اول ، از:

ورزش سنگین

قرار گرفتن در معرض نور زیاد خورشید یا گرما

نوشیدنی های الکلی

قرار گرفتن در معرض هر یک از موارد فوق ممکن است منجر به قرمزی موقتی ، تورم و یا خارش در محل تزریق شود. در صورت بروز تورم ، یک بسته یخی را روی ناحیه متورم قرار دهید. از پزشک سؤال کنید که پس از انجام عمل مجدد می توانید صبر کنید تا آرایش مجدداً انجام شود.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

+ نوشته شده توسط Aranima در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

بوتاکس برای صورت

۰

بوتاکس از نظر پزشکی برای معالجه برخی از شرایط عضلانی و از نظر زیبایی برای از بین بردن چین و چروک ها با فلج کردن موقت ماهیچه ها استفاده می شود. این ماده از یک نوروتوکسین به نام سم بوتولینوم ساخته شده است که توسط باکتری Clostridium botulinum تولید می شود.

تزریق بوتاکس

ما اغلب از مشتریانی که یا بوتاکس را برای ایجاد هیپرتیدروز آزمایش کرده اند و یا در آستانه دریافت روش کاهش عرق زیر بغل قبل از کشف پیراهن های ضد عرق ما هستند ، توصیفاتی را دریافت می کنیم.

برای برخی ، هزینه و خطرات احتمالی بوتاکس خیلی زیاد بود. دیگران که برای تزریق بوتاکس تصمیم به درمان هیپرهیدروز زیر بغل گرفتند ، تعریق جبرانی را تجربه کردند - تعریق بیش از حد در مناطق دیگر.

متأسفانه ، اطلاعات زیادی درباره موضوع بوتاکس برای هایپیریدروز وجود ندارد. برای کمک به شما در تصمیم گیری آگاهانه تر ، ما اطلاعات مهمی را برای اطلاع از بوتاکس برای هایپیریدروز جمع آوری کرده ایم - از جمله هزینه تزریق ، مدت ماندگاری آنها ، چه بیمه ای شامل روال ، راه حل های جایگزین و موارد دیگر باشد.

بوتاکس زیر بغل

 بوتاکس به عنوان یک روش تصویب FDA در سال 2004 به عنوان یک معالجه گسترده برای هایپرهیدروز زیر بغل (تعریق بیش از حد زیر بغل) شناخته شده است. برای تصفیه تعریق شدید زیر بغل ، بوتاکس با مسدود کردن ترشح ماده شیمیایی فعال کننده غدد عرق کار می کند. در طی این روش ، پزشکان (به طور معمول متخصص پوست) حدود 50 واحد بوتاکس را در هر زیر بغل تزریق می کنند. هر چه تعداد واحد تزریق بیشتری انجام شود ، اثر خشک شدن بیشتر طول می کشد.

بوتاکس مو

 بوتاکس مو به عنوان یک درمان ضد پیری مو شناخته شده است. این حتی می تواند آسیب دیده ترین سر مو را به قفل های صاف و درخشان تبدیل کند. پس از شستشو و خشک کردن کامل موهای خود ، با یک درمان تهویه عمیق که عاری از مواد شیمیایی است ، دیرتر می شود. این موهای شما را با 100٪ مواد طبیعی شامل پروتئین ، ویتامین ها ، آنتی اکسیدان ها و روغن ها تغذیه می کند. این درمان با آهن صاف به موهای شما بسته می شود. پس از آن ، شما موهای صاف ، آبرسانی و جوانسازی خواهید کرد.

یکی از اصلی ترین مزایای دریافت بوتاکس مو این است که موهای شما تا چند ماه بدون سر و صدا و کنترل می شوند. بنابراین ، مناسب برای کسانی که باید از رنگ آمیزی و استفاده مکرر از وسایل گرما ، با آب و هوای گرم و مرطوب یا موهای بیش از حد پردازش شوند.

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

  • خونریزی پینپریک ملایم ، تورم خفیف یا کبودی.
  • برخی از حرکات در عضلات تحت درمان به مدت 1-2 هفته.
  • خطوط ماندگار "در حالت استراحت" در صورت ، زیرا بوتاکس فقط "خطوط حرکت" را نرم می کند.
  • برخی از بیماران متوجه می شوند که پس از کاهش چین و چروک در یک منطقه ، ممکن است چین و چروک در نواحی دیگر صورت آزاردهنده تر شود. اگر مایل هستید که در منطقه دیگری معالجه را در نظر بگیرید ، می توانید برای صحبت با پزشک خود با ما تماس بگیرید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

+ نوشته شده توسط Aranima در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
نوشته‌های اخیر